Termální lázně Podhájska - Slovensko

V Podhájské je vybudován moderní lázeňský komplex s 10 bazény. Voda v nich je termální i užitná s množstvím vodních atrakcí ve vnitřním i vnějším prostředí.

V malém bazénu pro děti je geotermální voda s teplotou vody 32 °C. Nachází se na ploše 30 m2, hloubka je 0,5 m, má tvar osmiúhelníku a je v provozu i během zimní sezóny.
Sedací bazén s termální vodou, ve které teplota vody je do 40 °C, plocha 500 m2, hloubka 1,1 m má nepravidelný tvar a je v provozu i během zimní sezóny.
Rekreační bazén s termální vodou, s klidovým režimem, teplota vody dosahuje 30 °C, plocha 750 m2, hloubka 1,1 m.
Oddechový bazén s termální vodou, s klidovým režimem, teplota vody do 36 °C, na ploše 375 m2 s hloubkou 1,1 m.
Ochlazovací bazén nachádza se v něm užitková voda, teplota vody min. 18 °C, plocha 30 m2, hloubka 1,0 m, má tvar osmiúhelníku, v provozu je i během zimní sezóny.
Relaxační vířivý bazén s atrakcemi s užitkovou vodou, teplota vody do 36 °C, na ploše 375 m2, s hloubkou 1,1 m, s vodními atrakcemi jako vodní hřib, vodotrysky a letní déšť.
Dětský bazén sklouzávý s užitkovou vodou, teplota vody do 32 °C, plocha 45 m2, hloubka 0,25 - 0,35 m, bazén je nepravidelného tvaru.
Plavecký bazén s užitkovou vodou, teplota vody do 26 °C, plocha 312,5 m2, hloubka 1,8 m,
Neplavecký bazén je v něm užitková voda, teplota vody do 28 °C, plocha 312,5 m2, hloubka 1,3 m.
Dojezdový bazén s vodním tobogánem s užitkovou vodou, teplota vody do 36 °C, plocha 14,4 m2, hloubka 1,0 m.

Největšímu zájmu se těší sedací bazén přímo u relaxačním komplexu, dětský bazén a dojezdový bazén s vodním tobogánem, ve kterých si každý najde přesně to, co v daném okamžiku právě potřebuje, ať už je to relaxace a odpočinek nebo dovádění ve vodě.

Kromě toho pro děti je upraveno hřiště s prolézačkami, houpačkami, pískovištěm a tobogánem. Pro dospělé je k dispozici pískové hřiště na fotbal a volejbal, půjčovna kol, posilovna, sauna a masáže. V areálu termálního koupaliště Podhájska je v provozu 12 bufetů s pestrou domácí stravou. Dalším zpestřením je rozsáhlé wellness centrum se saunami, masážemi, koupelemi, různými procedurami a atrakcemi. V Podhájské je i autokemp s nejvyšším standardem na Slovensku, má přímý vstup do termálních bazénů a wellnesu.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.